Nieuws

Nyenrode Business Universiteit en de lockdown
Over Nyenrode |
15 december 2020
Alle onderwijsactiviteiten op de locaties in Amsterdam en Breukelen vinden vanaf woensdag 16 december tot en met zondag 17 januari 2021 online plaats.

Nyenrode herstart onderwijsactiviteiten
Over Nyenrode |
1 juli 2020
In de afgelopen weken hebben verschillende deelnemersgroepen voor het eerst weer op Nyenrode een fysiek college gevolgd.

Aanpassingen kabinetsmaatregelen corona geen gevolgen voor situatie Nyenrode
Over Nyenrode |
22 april 2020
Op 21 april heeft de Minister-President gesproken over de lopende maatregelen die zijn genomen om corona het hoofd te bieden. Op Nyenrode blijft de situatie daarom voorlopig onveranderd. Dit betekent thuis werken of studeren en online vergaderen of college volgen. Op 20 mei wordt vanuit de overheid een nieuw vooruitzicht gecommuniceerd over de maatregelen.

Colleges tot 1 juni veelal digitaal, aanvullende maatregelen van kracht
Over Nyenrode |
24 maart 2020
Nieuwe maatregelen Corona voor studenten, deelnemers en medewerkers

Stilte en rumoer tijdens de Coronacrisis
Over Nyenrode |
17 maart 2020
Hoogleraren geven college vanuit huis, studenten zijn naar hun ouders en medewerkers zoeken online naar mogelijkheden om hun werk op elkaar af te stemmen. Het is stil op de campus van Nyenrode Business Universiteit.

Informatie omtrent het coronavirus
Over Nyenrode |
4 maart 2020
Afgelopen periode zijn door het RIVM meer coronavirus (COVID-19) patiënten in Nederland gemeld. Nyenrode volgt de reisadviezen van het Ministerie van Buitenlandse Zaken en de richtlijnen en adviezen van het RIVM en de GGD Regio Utrecht.