Welke persoonlijke kwaliteiten, vaardigheden en inzichten hebben leiders nodig om de toekomstige uitdagingen in de vastgoedsector aan te gaan?
In deze collegereeks staat de leider van een vastgoedorganisatie centraal. In zes colleges behandelen toonaangevende sprekers en experts van Nyenrode Business Universiteit de stappen die je zelf kan zetten om jezelf, jouw mensen en jouw organisatie toekomstbestendig te maken.
De collegereeks wordt gegeven in samenwerking met Vastgoedmarkt Academy.
Tijdens de collegereeks Toekomstgericht Leiderschap in Vastgoed brengen de meest inspirerende sprekers je de kneepjes van het vak bij, met sterke cases uit de praktijk.
De colleges worden op donderdagen gegeven. De colleges starten om 15.00 uur en eindigen omstreeks 19.00 uur.
Deze Collegereeks is ontwikkeld voor managers in vastgoedorganisaties.
De volgende editie van dit programma vindt plaats op:
De colleges starten om 15.30 uur en eindigen rond 19.00 uur.
Aanmelden kan via de aanmeldknop of via de website van onze samenwerkingspartner Vastgoedmarkt Academy.
Het investering voor dit programma bedraagt € 2.295 (excl. btw). De prijs is inclusief documentatie en certificaat van deelname van Nyenrode Business Universiteit en Vastgoedmarkt Academy.